Kim jesteśmy

Sztuka Beskidzka

Sztuka Beskidzka to manufaktura produkująca dywany indywidualne, dopasowane do potrzeb klienta. Produkujemy jednostkowe egzemplarze lub serie dywanów dla odbiorców indywidualnych, architektów i sklepów. Kompleksowo obsługujemy realizacje obiektów - projekt, wykonanie, instalacja. Nasze dywany i pledy znalazły już wielu zadowolonych klientów. Lata doświadczeń i ciągłego doskonalenia jakości sprawiły że nasze produkty są unikalnymi wyrobami rękodzielniczymi.

Nasze produkty

Oferujemy dywany z naszych kolekcji standardowych, dostępne w zależności od struktury w 15 - 85 kolorach, w wymiarach standardowych w przedziale od 170x170cm do 350x400cm i wykonane z czystej, nowozelandzkiej wełny. Wykonujemy również projekty własne klienta jak i całe kolekcje. Różnorodność dostępnych technologii i możliwości adaptacyjnych pozwala na stworzenie idealnego dywanu według życzeń klienta.

Jak zamówić

To proste. Jeżeli wybrałeś dywan z naszej kolekcji naciśnij przycisk "Chcę ten dywan !", a zostaniesz przekierowany do formularza kontaktowego. Odpowiemy na twoje zapytanie, w razie potrzeby prześlemy próbkę koloru i struktury i podamy wszystkie potrzebne informacje. Możesz również zadzwonić, z chęcią pomożemy i doradzimy.

Masz pytania?

Z każdym pytaniem możesz zwrócić się do nas mailowo na info@sztuka-beskidzka.pl lub telefonicznie pod numerami 32 2153288, 32 2153289. Z chęcią pomożemy i postaramy się rozwiać wątpliwości.

132

Projekty dywanów

20

kubków kawy dziennie

201

realizacji indywidualnych

24

lat doświadczenia