Zadzwoń: +48 32 215 32 88

Darmowa dostawa każdej sztuki

Kim jesteśmy

Sztuka Beskidzka

Sztuka Beskidzka to manufaktura produkująca dywany indywidualne, dopasowane do potrzeb klienta. Produkujemy jednostkowe egzemplarze lub serie dywanów dla odbiorców indywidualnych, architektów i sklepów. Kompleksowo obsługujemy realizacje obiektów - projekt, wykonanie, instalacja. Nasze dywany i pledy znalazły już wielu zadowolonych klientów. Lata doświadczeń i ciągłego doskonalenia jakości sprawiły że nasze produkty są unikalnymi wyrobami rękodzielniczymi.

Nasze produkty

Oferujemy dywany z naszych kolekcji standardowych, dostępne w zależności od struktury w 15 - 85 kolorach, w wymiarach standardowych w przedziale od 170x170cm do 350x400cm i wykonane z czystej, nowozelandzkiej wełny. Wykonujemy również projekty własne klienta jak i całe kolekcje. Różnorodność dostępnych technologii i możliwości adaptacyjnych pozwala na stworzenie idealnego dywanu według życzeń klienta.

Jak zamówić

To proste. Jeżeli wybrałeś dywan z naszej kolekcji naciśnij przycisk "Chcę ten dywan !", a zostaniesz przekierowany do formularza kontaktowego. Odpowiemy na twoje zapytanie, w razie potrzeby prześlemy próbkę koloru i struktury i podamy wszystkie potrzebne informacje. Możesz również zadzwonić, z chęcią pomożemy i doradzimy.

Masz pytania?

Z każdym pytaniem możesz zwrócić się do nas mailowo na info@sztuka-beskidzka.pl lub telefonicznie pod numerami 32 2153288, 32 2153289. Z chęcią pomożemy i postaramy się rozwiać wątpliwości.

132

Projekty dywanów

20

kubków kawy dziennie

201

realizacji indywidualnych

24

lat doświadczenia